...

Bodrum da Dış Hat Uçuşları Artıyor

Bodrum da Dış Hat Uçuşları Artıyor

Bodrum da Dış Hat Uçuşları Artıyor

Covid-19 salgını sebebiyle ülkemiz de ve Dünya genelinde uluslar arası uçuş yasakları başlamıştı. Bir çok ülke de azalan vaka sayılarıyla birlikte normalleşme süreci yürütülürken, tedbirler de elden bırakılmıyor. Ülkeler seyahat kısıtlamasını kaldıracağı ülkeleri bir takım değerleri göz önünde bulundurarak kendileri onaylıyorlar. Günlük vaka sayıları, ölüm sayıları ve yeni yapılan test sonuçlarını göz önünde bulundurarak riskin en minimal düzeyde olduğu ülkelere öncelik veriyorlar.

Turizmde Hareketlilik Başlıyor

Artmaya başlayan yurt dışı uçuşları ile birlikte, bir çok alanda olduğu gibi zor bir süreç yaşayan turizmcilere bu durum bir umut ışığı oldu. Bodrum transfer sektörün de de hem yerli hem yabancı turistlere hizmet veren firmamız, her alanda olduğu gibi covid-19 önlemlerini alarak rezervasyon taleplerini karşılamaya başladı. Bodrum havalimanı transfer taleplerinde şuan için gözlemlendiği kadarı ile yolcuların toplu taşıma ve taksi kullanımının yanı sıra, vip transfer hizmetleri sunan acentalara ağırlık verdiği oldu. Bu süreçte bodrum transfer hizmetleri alanında steril, güvenlikli ve güvenilir transfer hizmetlerimiz ile bizlerde üstümüze düşenleri yapmaya devam ediyoruz.

Havalimanından Bodrum'a Ulaşım Seçenekleri

Bodrum Milas Havaalanından Bodrum şehir merkezine farklı şekillerde ulaşım imkanlarının mevcut olmasına rağmen, pandemi dolayısı ile yolcuların havalimanından şehir merkezine ya da şehir merkezinden havalimanına ulaşım alışkanlarıda farklılık göstermeye başladı. Bir kesimin toplu taşıma araçlarını tercih edip bir kesimin taksi ya da bodrum transfer firmalarını tercih ettiği ulaşım alışkanlıkları, covid-19 sebebiyle daha çok vip transfer araçlarını tercih etmelerine yöneldi. Yaptığımız her vip transfer hizmetinin ardından, komple dezenfekte edilen araçlarımız sebebiyle, daha sağlıklı ve güvenilir bir yolculuk geçirmek isteyen yolcuların tüm beklentileri karşılanarak transfer süreçlerimiz devam ediyor. Toplu taşıma araçlarında doğabilecek salgına yakalanma ihtimalini minimum seviyede tutmak isteyen yolcularımız için, vip transfer araçlarımız her transfer hizmetinin ardından dezenfekte ediliyor ve bir süre bekletildikten sonra bir diğer transfer hizmetine bu şekilde devam ediyor. Filomuzda bulunan yeterli araç sayımız sebebiyle rezervasyon taleplerini karşılamakta herhangi bir aksaklık yaşamıyor, önce müşterilerimizin sağlığı diyerek çalışmalarımıza tüm hızımızla devam ediyoruz.

Araçlarımız
İhtiyaçlarınıza özel araç seçeneklerimiz ile konforu hissedin.
Özel Araç
Özel Araç
Mercedes Vip Vito
Mercedes Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter