...

Bodrum Transfer Covid-19 Önlemlerimiz

Bodrum Transfer Covid-19 Önlemlerimiz

 

Bodrum Transfer Covid-19 Önlemlerimiz

Bodrum transfer sektöründe uzun yıllardır hizmet veren firmamız Rota Transfer olarak, covid-19 ile ilgili tüm süreçleri yakından takip ediyor, üzerimize düşen hazırlıkları, misafir ve müşterilerimizin sağlığı, güvenliği adına yerine getiriyoruz. Filomuzda bulunan tüm araçlarımızı anlaşmalı olduğumuz alanında uzman ve deneyimli, gerekli izin ve belgelere sahip bir ilaçlama firması aracılığı ile dezenfekte ediyoruz. Tüm araçlarımız bir transfer hizmetinin ardından yeniden dezenfekte edilerek sizlerin hizmetine gayet steril şartlarda sunuluyor.

Araçlarımıza önem verdiğimiz gibi, sizlere bodrum transfer hizmetlerinde eşlik eden şoför arkadaşlarımızda eldiven ve maske kullanımına dikkat ederek hiç bir şekilde sizleri riske atmıyorlar. Ek önlem olarak araçlarımızın şoför ve vip alanlarını kapalı bölme olarak ayırarak, hava temasını tamamen kesmiş bulunuyoruz. Çalışma arkadaşlarımızı sadece mesai saatleri içerisinde değil, mesai saatleri dışında da takip ve kontrol ederek, alacabileceğimiz tüm önlemleri üst seviyede tutmak için çaba sarfediyoruz. Bu zorlu günlerin bitmesinin ardından, elden bırakmamamız gereken konuların başında gelen hijyen ve dezenfeksiyon kurallarına, önümüzde ki uzun bir zaman diliminde aynı titizlikle devam edeceğimizi bilmenizi istiyoruz.

Hizmet sektörümüzün yoğun bir bölümü Bodrum beldesi sınırları içerisinde geçse de, şehir dışından ve yurtdışından gelen misafirlerimizin, tatilcilerimizin, havalimanından Bodrum'a transfer süreçlerini gerçekleştirerek, salgının yayılması ve yayılmaması hususunda çok önemli bir noktada olduğumuzun bilincindeyiz. Bodrumda corona vakalarının artmaması için misafirlerimizin de aynı bilinçte hareket etmelerinin ne denli önemli olduğunu belirtmek istiyoruz. Sorunsuz ve güvenilir bir bodrum havalimanı transfer sürecinde, araçlarımıza bindiğiniz andan itibaren, vip bölümün tamamen dezenfekte edildiğini, sizler için gerekli dezenfeksiyon malzemelerinin kullanımıza hazır olarak bulundurulacağını bilerek içiniz rahat bir şekilde Rota Transfer'i bodrum transfer hizmetlerinizde tercih edebilirsiniz.

Araçlarımız ve çalışma arkadaşlarımızla ilgili olarak aldığımız dezenfeksiyon önlemleri hakkında daha detaylı bilgi almak isterseniz, bodrum transfer iletişim sayfamızda bizlere ulaşabileceğiniz numaları bulabilirsiniz.

Bodrumda Corona Vakaları

Türkiye'de corona vakalarının görünmeye başladığı Mart ayından bu yana, Bodrum'da corona vakalarına çok fazla rastlanmamıştır. Şehirler arası ulaşımların belirli süreli kapatılması, bu salgının vatandaşlarımızın seyahat ederek diğer şehirlere ve insanlara taşınmasını büyük ölçüde engellemiştir. Biz transfer sektöründe hizmet veren öncü bir firma olarak, bu sürecin sağlıklı bir şekilde tamamlanmasını, sizlere tamamen hijyen ve dezenfeksiyon şartlarına uygun vip taşımacılık hizmetlerimizi sunmaya devam etmeyi temenni ediyoruz.

Bodrum corona vakalarının az görüldüğü bir belde olmasına rağmen, ilerleyen süreçte vaka sayılarının artıp artmaması, vatandaşlarımızın belirtilen kurallara uymaya dikkati sayesinde belli olacak bir husus. Rota transfer olarak bu konuda üzerimize düşen hazırlıkları yapmaya, tedbiri elden bırakmamaya devam edeceğiz. Sizlere bir kere daha hatırlatmak istediğimiz hijyen kurallarını aşağıda bulabilirsiniz.

  1. Ellerinizi sık sık yıkamayı unutmayın.
  2. Öksürmek istediğiniz de peçete yok ise dirsek içine öksürün.
  3. Yüzünüze dokunmaktan kaçının.
  4. Sosyal mesafe kurallarına uyun.
  5. Mümkün olan süreçlerde evde kalın.

Bodrum transfer sektörünün en kaliteli ve uygun fiyatlara sahip transfer firması Rota Transfer olarak hepinize sağlıklı günler diliyoruz.

Araçlarımız
İhtiyaçlarınıza özel araç seçeneklerimiz ile konforu hissedin.
Özel Araç
Özel Araç
Mercedes Vip Vito
Mercedes Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Mercedes Ultra Vip Vito
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter
Minibüs Mercedes Sprinter